PF 2016
14 12

PF 2016

Přejeme vám klidné a pohodové Vánoce a šťastný a úspěšný rok 2016!

DBD Group má nového ředitele
03 11

DBD Group má nového ředitele

Novým ředitelem společnosti DBD Group se stal Jiří Hovorka, který tak bude moci zúročit své bohaté zkušenosti z realitního trhu. Vítejte, Jiří!

Naše sestra v USA
01 11

Naše sestra v USA

Na podzim jsme se se společností DBD Group vypravili za oceán do státu Florida, kde jsme ve městě Sarasota založili sesterkou firmu DBD Group MEI a nadšeně se pouštíme do prvního developerského projektu na americkém kontinentu.

Konečně zkolaudováno!
13 10

Konečně zkolaudováno!

S radostí si dovolujeme oznámit, že náš projekt Origami na Praze 6 prošel kolaudačním řízením a může přivítat první obyvatele!

DBD Group - partner soutěže
09 09

DBD Group - partner soutěže

Rozhodli jsme se podpořit 8. ročník soutěže Hasičská noc pod Ještěděm, která se bude konat v sobotu 3. října ve Zdislavě na Liberecku. Více informací o akci najdete na www.hasicska-noc.cz.

Mezonetový byt na Keplerce prodán
20 05

Mezonetový byt na Keplerce prodán

Dvoupodlažní byt - pýcha našeho projektu Keplerova 10 již našel svého majitele. S ohledem na soukromí nového vlastníka proto stahujeme z našich webů a inzerce fotografie interiéru tohoto bytu. S lehkou závistí přejeme novým obyvatelům šťastné bydlení a připomínáme, že v Keplerově 10 zůstávají ještě dva volné byty - 3+kk v 1.patře a 4+1 ve 2. patře s jedním parkovacím místem v přízemní garáži.

Prodej Origami zahájen
04 04

Prodej Origami zahájen

Počátkem dubna jsme zahájili prodej bytového projektu Origami, který se dokončuje v klidné části Prahy 6. Ojedinělý koncept bydlení kombinuje soukromí domu a pohodlí bytu. Do spuštění vlastních stránek projektu se pro bližší informace o projektu, prodeji a pronájmu prosím obraťte na info@dbdgroup.cz nebo na +420 220 517 440.

Nový projekt
24 02

Nový projekt

S radostí si dovolujeme oznámit, že jsme se stali vlastníky zajímavého pozemku na Praze 10 a s chutí jsme se vrhli do přípravy projektu, který bude zahrnovat prostor pro bydlení i komerční využití. Podrobnosti již brzy na našem webu!

Nejmenší byt na Keplerce byl prodán
15 01

Nejmenší byt na Keplerce byl prodán

Byt 2+kk v projektu Keplerova 10 získal nového majitele. V domě na pražských Hradčanech tedy zůstávají volné byty o velikosti 87 - 198 m2.