Veselé Vánoce
22 12

Veselé Vánoce

Přejeme příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2017!

Byt větší než dům
01 12

Byt větší než dům

Poslední volná jednotka Origami A1 zvenku vypadá jako velký dům s vnitřní rozlohou 257 m2. Interiér jednotky je ponechám ve stavu shell & core, aby si budoucí majitel sám určil, zda a kam umístí svoji domácí kancelář, oddělenou garsonku pro starnoucí rodiče nebo naopak dospělé děti. K jednotce náleží 3 parkovací stání v podzemní garáži, zahrada s terasou čítající 235 m2 a velkolepá 78 m2 velká terasa přístupná z třetího podlaží jednotky.

Někdy to prostě nevyjde
16 11

Někdy to prostě nevyjde

Ačkoli při vyhlašování soutěže Best of Realty 2016 na Origami cena nezbyla a skončili jsme tak na pomysleném čtvrtém místě, není nám to líto. Naše kategorie do 25 bytových jednotek byla plná opravdu zajímavých projektů, takže si o to víc ceníme samotné nominace. Gratulujeme vítězům nejen k cenám, ale hlavně k povedené práci.

Origami má další nominaci
17 10

Origami má další nominaci

Náš projekt Origami byl nominován do 18. ročníku soutěže o titul
Best of Realty – Nejlepší z realit v kategorii Rezidenční projekty do 25 jednotek. Máme upřímnou radost a děkujeme porotě!
Více na www.bestofrealty.cz.

Podpořili jsme...
10 10

Podpořili jsme...

Sociální klinika poskytuje psychoterapeutické služby lidem, kteří se nacházejí ve složité životní situaci a nemohou si tyto služby z finančních důvodů běžně dovolit. Činnost této organizace velmi obdivujeme, proto jsme se rozhodli jí podpořit finančním darem. O poděkování se dovolujeme s vámi podělit. Bližší informace o Sociální klinice a jejích aktivitách naleznete na www.socialniklinika.cz.

Origami skoro prodáno
09 09

Origami skoro prodáno

Necelý rok od stavební kolaudace projektu Origami můžeme s velkým potěšením oznámit, že k prodeji zbývá poslední volný byt. Ostatní jednotky již byly prodány.

Naše Zahrada
05 08

Naše Zahrada

Náš první projekt na americkém kontinentu se bude stavět ve městě Sarasota na západním pobřeží Floridy. Dostal jméno Zahrada a bde zahrnovat šest luxusních apatrmánů a šest nebytových prostor.

Prázdninový režim
27 06

Prázdninový režim

První polovina července je ideální čas pro odjezd na dovolenou. To se chystá využít i část kolegů ze společnosti DBD Group. Omluvte proto prosím delší prodlevy při emailové komunikaci. Pokud se nedovoláte na mobilní telefony, prosím zkuste raději pevnou linku do kanceláře +420 220 517 440.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné léto!

Polovina Origami prodána
30 05

Polovina Origami prodána

Na konec našeho šťastného měsíce května se hodí informace, že projekt Origami se úspěšně prodává. Půlka ze 12 standardních 119 metrových bytů, co na první pohled vypadají jako domy, již našla své majitele a další jsou v jednání.

Fasáda roku je naše
21 05

Fasáda roku je naše

Květen je náš šťastný měsíc, protože náš projekt Origami získal již druhé ocenění. Včera jsme na slavnostním vyhlášení soutěže Fasáda roku 2016 pořádané společností Baumit získali 1. cenu v kategorii Novostavba bytového domu. Gratulujeme a děkujeme architektům z Qarta Architektura i stavebníkům z firmy SAOS. Máme opět velkou radost!

Čestné uznání pro Origami
13 05

Čestné uznání pro Origami

Během slavnostního večera Grand Prix Architektů - Národní cena za architekturu 2016 převzali architekti ze studia Qarta Architektura čestné uznání v kategorii Novostavba za náš projekt Origami. Gratulujeme a máme velkou radost!
Výstavu finalistů soutěže pořádané Obcí architektů je možné ve Veletržním paláci v Praze shlédnout až do 5. června.

Na Valentince se staví
26 04

Na Valentince se staví

Náš bývalý projekt v ulici Na Valentince v Praze 5 se již staví. Společnost Skanska Property Czech Republic mu dala nové jméno Five. Více se o nové kancelářské budově můžete dozvědět na www.fivebyskanska.cz.

Origami získalo orientační číslo
10 04

Origami získalo orientační číslo

Projektu Origami bylo přiděleno popisné i orientační číslo. Při hledání na mapě tak lze Origami část A najít na adrese Pod Karlovarskou silnicí 1145/11 a část B na adrese Pod Karlovarskou silnicí 1146/14.

Origami - Open House
28 03

Origami - Open House

Ve čtvrtek 7.4. od 14 do 17 hodin pořádá společnost RE/MAX Collection Platinum "open house" projektu Origami. To znamená, že pokud byste si chtěli náš projekt nezávazně prohlédnout, ale do sjednání vlastní prohlídky se vám nechce, máte příležitost přijít kdykoli v rozmezí zmíněných tří hodin, prohlédnout si celý projekt a dozvědět se potřebné informace.

Poslední byt na Keplerce má svého majitele
11 01

Poslední byt na Keplerce má svého majitele

Rok a půl po stavební kolaudaci získal nového majitele i poslední volný byt v projektu Keplerova 10. Všechny byty jsou v dobrých rukou a nám končí práce na oblíbeném projektu. Můžeme se tak plně soustředit na naše další dílo - projekt Origami - s byty, co vypadají jako domy.