Svátky klidu a pohody
20 12

Svátky klidu a pohody

Přejeme vám veselé Vánoce a šťastný rok 2019.

Rozloucili jsme se se Zahradou
14 11

Rozloucili jsme se se Zahradou

Stalo se nám téměř tradicí, že stavbu projektů raději necháváme na jiném stavebníkovi. Když s architekty vymyslíme, jaká budova by danému místu slušela, a získáme pro záměr příslušná povolení, s projektem se rozloučíme. Stejný osud minulý měsíc potkal náš floridský projekt Zahrada, který jsme prodali jinému developerovi.

Spojené síly
20 09

Spojené síly

Během přípravy jednoho z našich chystaných projektů jsme zjistili, že i majitelé okolních parcel by rádi místu dodali novou podobu. Proto jsme se po nedlouhém jednání domluvili, že spojíme naše projekty, aby se urychlila schvalovací řízení a stavba objektů přirozeně zapadla do okolní zástavby.

Zahrada se může začít stavět
26 07

Zahrada se může začít stavět

Náš floridský projekt Zahrada získal stavební povolení, takže cestě k jeho realizaci už nic nestojí. Český název projektu se v anglofonním prostředí výborně osvědčil – zní exoticky a osvětlení jeho významů zvědavce mile potěší.

PF 2018
PF 2018
20 12

PF 2018

Přejeme krásné Vánoce a hodně štěstí v novém roce 2018!

Read more

Origami už není naše
17 11

Origami už není naše

Nakonec také poslední byt projektu Origami získal nové majitele a po úpravách interiéru i spokojené obyvatele.

Stále pracujeme
12 10

Stále pracujeme

Ačkoli letos nepřinášíme mnoho novinek, pořád pilně pracujeme. V průběhu roku jsme se pustili do přípravy tří nových rezidenčních projektů rozmístěných v různých částech Prahy. Práce na nich zabere minimálně ještě řadu měsíců, než je budeme moci detailněji představit.

Liberec v nové péči
20 06

Liberec v nové péči

Projekt Rezidence Liberec jsme počátkem června prodali jinému developerovi a můžeme se tak soustředit na přípravu dalších, prozatím neveřejných, projektů.

Zahrada má svůj web
10 03

Zahrada má svůj web

Přípravy našeho floridského projektu Zahrada zdárně pokračují, takže jsme Zahradě věnovali vlastní internetovou prezentaci. Více informací najdete pouze v angličtině na www.zahradasarasota.com/home/.

Veselé Vánoce
22 12

Veselé Vánoce

Přejeme příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2017!

Byt větší než dům
01 12

Byt větší než dům

Poslední volná jednotka Origami A1 zvenku vypadá jako velký dům s vnitřní rozlohou 257 m2. Interiér jednotky je ponechám ve stavu shell & core, aby si budoucí majitel sám určil, zda a kam umístí svoji domácí kancelář, oddělenou garsonku pro starnoucí rodiče nebo naopak dospělé děti. K jednotce náleží 3 parkovací stání v podzemní garáži, zahrada s terasou čítající 235 m2 a velkolepá 78 m2 velká terasa přístupná z třetího podlaží jednotky.

Někdy to prostě nevyjde
16 11

Někdy to prostě nevyjde

Ačkoli při vyhlašování soutěže Best of Realty 2016 na Origami cena nezbyla a skončili jsme tak na pomysleném čtvrtém místě, není nám to líto. Naše kategorie do 25 bytových jednotek byla plná opravdu zajímavých projektů, takže si o to víc ceníme samotné nominace. Gratulujeme vítězům nejen k cenám, ale hlavně k povedené práci.

Origami má další nominaci
17 10

Origami má další nominaci

Náš projekt Origami byl nominován do 18. ročníku soutěže o titul
Best of Realty – Nejlepší z realit v kategorii Rezidenční projekty do 25 jednotek. Máme upřímnou radost a děkujeme porotě!
Více na www.bestofrealty.cz.

Podpořili jsme...
10 10

Podpořili jsme...

Sociální klinika poskytuje psychoterapeutické služby lidem, kteří se nacházejí ve složité životní situaci a nemohou si tyto služby z finančních důvodů běžně dovolit. Činnost této organizace velmi obdivujeme, proto jsme se rozhodli jí podpořit finančním darem. O poděkování se dovolujeme s vámi podělit. Bližší informace o Sociální klinice a jejích aktivitách naleznete na www.socialniklinika.cz.

Origami skoro prodáno
09 09

Origami skoro prodáno

Necelý rok od stavební kolaudace projektu Origami můžeme s velkým potěšením oznámit, že k prodeji zbývá poslední volný byt. Ostatní jednotky již byly prodány.

Naše Zahrada
05 08

Naše Zahrada

Náš první projekt na americkém kontinentu se bude stavět ve městě Sarasota na západním pobřeží Floridy. Dostal jméno Zahrada a bde zahrnovat šest luxusních apatrmánů a šest nebytových prostor.

Prázdninový režim
27 06

Prázdninový režim

První polovina července je ideální čas pro odjezd na dovolenou. To se chystá využít i část kolegů ze společnosti DBD Group. Omluvte proto prosím delší prodlevy při emailové komunikaci. Pokud se nedovoláte na mobilní telefony, prosím zkuste raději pevnou linku do kanceláře +420 220 517 440.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné léto!

Polovina Origami prodána
30 05

Polovina Origami prodána

Na konec našeho šťastného měsíce května se hodí informace, že projekt Origami se úspěšně prodává. Půlka ze 12 standardních 119 metrových bytů, co na první pohled vypadají jako domy, již našla své majitele a další jsou v jednání.

Fasáda roku je naše
21 05

Fasáda roku je naše

Květen je náš šťastný měsíc, protože náš projekt Origami získal již druhé ocenění. Včera jsme na slavnostním vyhlášení soutěže Fasáda roku 2016 pořádané společností Baumit získali 1. cenu v kategorii Novostavba bytového domu. Gratulujeme a děkujeme architektům z Qarta Architektura i stavebníkům z firmy SAOS. Máme opět velkou radost!

Čestné uznání pro Origami
13 05

Čestné uznání pro Origami

Během slavnostního večera Grand Prix Architektů - Národní cena za architekturu 2016 převzali architekti ze studia Qarta Architektura čestné uznání v kategorii Novostavba za náš projekt Origami. Gratulujeme a máme velkou radost!
Výstavu finalistů soutěže pořádané Obcí architektů je možné ve Veletržním paláci v Praze shlédnout až do 5. června.

Na Valentince se staví
26 04

Na Valentince se staví

Náš bývalý projekt v ulici Na Valentince v Praze 5 se již staví. Společnost Skanska Property Czech Republic mu dala nové jméno Five. Více se o nové kancelářské budově můžete dozvědět na www.fivebyskanska.cz.

Origami získalo orientační číslo
10 04

Origami získalo orientační číslo

Projektu Origami bylo přiděleno popisné i orientační číslo. Při hledání na mapě tak lze Origami část A najít na adrese Pod Karlovarskou silnicí 1145/11 a část B na adrese Pod Karlovarskou silnicí 1146/14.

Origami - Open House
28 03

Origami - Open House

Ve čtvrtek 7.4. od 14 do 17 hodin pořádá společnost RE/MAX Collection Platinum "open house" projektu Origami. To znamená, že pokud byste si chtěli náš projekt nezávazně prohlédnout, ale do sjednání vlastní prohlídky se vám nechce, máte příležitost přijít kdykoli v rozmezí zmíněných tří hodin, prohlédnout si celý projekt a dozvědět se potřebné informace.

Poslední byt na Keplerce má svého majitele
11 01

Poslední byt na Keplerce má svého majitele

Rok a půl po stavební kolaudaci získal nového majitele i poslední volný byt v projektu Keplerova 10. Všechny byty jsou v dobrých rukou a nám končí práce na oblíbeném projektu. Můžeme se tak plně soustředit na naše další dílo - projekt Origami - s byty, co vypadají jako domy.

PF 2016
14 12

PF 2016

Přejeme vám klidné a pohodové Vánoce a šťastný a úspěšný rok 2016!

DBD Group má nového ředitele
03 11

DBD Group má nového ředitele

Novým ředitelem společnosti DBD Group se stal Jiří Hovorka, který tak bude moci zúročit své bohaté zkušenosti z realitního trhu. Vítejte, Jiří!

Naše sestra v USA
01 11

Naše sestra v USA

Na podzim jsme se se společností DBD Group vypravili za oceán do státu Florida, kde jsme ve městě Sarasota založili sesterkou firmu DBD Group MEI a nadšeně se pouštíme do prvního developerského projektu na americkém kontinentu.

Konečně zkolaudováno!
13 10

Konečně zkolaudováno!

S radostí si dovolujeme oznámit, že náš projekt Origami na Praze 6 prošel kolaudačním řízením a může přivítat první obyvatele!

DBD Group - partner soutěže
09 09

DBD Group - partner soutěže

Rozhodli jsme se podpořit 8. ročník soutěže Hasičská noc pod Ještěděm, která se bude konat v sobotu 3. října ve Zdislavě na Liberecku. Více informací o akci najdete na www.hasicska-noc.cz.

Mezonetový byt na Keplerce prodán
20 05

Mezonetový byt na Keplerce prodán

Dvoupodlažní byt - pýcha našeho projektu Keplerova 10 již našel svého majitele. S ohledem na soukromí nového vlastníka proto stahujeme z našich webů a inzerce fotografie interiéru tohoto bytu. S lehkou závistí přejeme novým obyvatelům šťastné bydlení a připomínáme, že v Keplerově 10 zůstávají ještě dva volné byty - 3+kk v 1.patře a 4+1 ve 2. patře s jedním parkovacím místem v přízemní garáži.

Prodej Origami zahájen
04 04

Prodej Origami zahájen

Počátkem dubna jsme zahájili prodej bytového projektu Origami, který se dokončuje v klidné části Prahy 6. Ojedinělý koncept bydlení kombinuje soukromí domu a pohodlí bytu. Do spuštění vlastních stránek projektu se pro bližší informace o projektu, prodeji a pronájmu prosím obraťte na info@dbdgroup.cz nebo na +420 220 517 440.

Nový projekt
24 02

Nový projekt

S radostí si dovolujeme oznámit, že jsme se stali vlastníky zajímavého pozemku na Praze 10 a s chutí jsme se vrhli do přípravy projektu, který bude zahrnovat prostor pro bydlení i komerční využití. Podrobnosti již brzy na našem webu!

Nejmenší byt na Keplerce byl prodán
15 01

Nejmenší byt na Keplerce byl prodán

Byt 2+kk v projektu Keplerova 10 získal nového majitele. V domě na pražských Hradčanech tedy zůstávají volné byty o velikosti 87 - 198 m2.

PF 2015
20 12

PF 2015

PŘEJEME KLIDNÉ SVÁTKY A ŠŤASTNÝ ROK 2015

Mezonet na Keplerce je hotov
24 11

Mezonet na Keplerce je hotov

Největší byt projektu Keplerova 10 byl dokončen včetně interiéru.

Keplerova 10 nabízí poslední volné byty
01 07

Keplerova 10 nabízí poslední volné byty

Právě dokončený projekt náročné rekonstrukce historického bytového domu na pražském Pohořelci nabízí k prodeji poslední byty. K dispozici zůstávají byty 2+kk až 6+kk, podrobnější informace včetně půdorysu a ceny naleznete na www.keplerova10.cz

Keplerova 10 má zkolaudováno!
01 06

Keplerova 10 má zkolaudováno!

Projekt Keplerova 10 - rekonstrukce bytového domu na pražském Pohořelci úspěšně prošel kolaudačním řízením. Jednotlivé byty tak mohou být předávány novým majitelům.

Jednotky ve Ville Charles prodány
01 04

Jednotky ve Ville Charles prodány

Poslední volné jednotky v projektu Villa Charles byly prodány. V domě již není žádný volný prostor v majetku developera na prodej.

Keplerka se chystá na kolaudaci
18 03

Keplerka se chystá na kolaudaci

Zajímavý projekt Keplerova 10 s polovinou prodaných bytů se blíží do finále. Probíhají poslední stavební úpravy před kolaudací budovy, která je plánována na konec května.

Poslední 2+kk v pražské Bubenči
23 01

Poslední 2+kk v pražské Bubenči

Villa Charles nabízí na prodej poslední jednotku o velikosti 2+kk. Bližší informace k volné jednotce najdete na www.villacharles.cz

PF 2014
24 12

PF 2014

PŘEJEME VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

Projekt Na Valentince byl prodán
12 12

Projekt Na Valentince byl prodán

Společnost DBD Group se po pečlivém zvážení rozhodla přenechat realizaci administrativní budovy a bytového domu v ulici Na Valentince v Praze 5 větší developerské firmě a projekt prodala.

Projekt Keplerova 10 již prodal většinu bytů
20 11

Projekt Keplerova 10 již prodal většinu bytů

Luxusní rekonstrukce bytového domu na pražském Pohořelci se setkává s nadšením zájemců a hlásí již většinu prodaných bytů. V projektu zbývají poslední 3 volné byty, ke dvěma náleží parkovací místa v garáži. Více o volných bytech projektu Keplerova 10 na www.keplerova10.cz

Územní rozhodnutí nového projektu na Praze 5 nabylo platnosti
28 09

Územní rozhodnutí nového projektu na Praze 5 nabylo platnosti

Projekt administrativní budovy a bytového domu podle návrhu architektonického studia QARTA Architektura v ulici Na Valentince v Praze 5 získal územní rozhodnutí stavebního odboru MČ Praha 5.

Poslední dvě jednotky ve Ville Charles k dispozici
01 08

Poslední dvě jednotky ve Ville Charles k dispozici

Úspěšný projekt Villa Charles v pražské Bubenči nabízí k prodeji poslední dvě jednotky o velikosti 2+kk. Bližší informace najdete na www.villacharles.cz nebo emailem na info@dbdgroup.cz

Villa Charles mění poskytovatele sociálních služeb
10 02

Villa Charles mění poskytovatele sociálních služeb

Občanské sdružení Život 90 se stalo novým partnerem Villy Charles pro poskytování sociálních a pečovatelských služeb dle výběru jednotlivých obyvatel.
V rámci pečovatelské služby jsou nabízeny tyto činnosti:
Pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně, pomoc při zajištění chodu domácnosti
poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí.
Kompletní nabídku služeb můžete najít na http://www.zivot90.cz/4-socialni-sluzby.

PF 2013
31 12

PF 2013

DO NOVÉHO ROKU 2013 PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ, SPOKOJENOSTI A SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ!

Vyjádření k reportáži TV Nova
Vyjádření k reportáži TV Nova
19 12

Vyjádření k reportáži TV Nova

Ve středu 19. 12. 2012 odvysílala televizní stanice Nova v rámci pořadu Na vlastní oči reportáž o našem projektu Villa Charles. Jelikož obsah reportáže jako developer a většinový majitel nemovitosti považujeme za nevyvážený, opomíjející všechna dostupná fakta (přestože z naší strany byla poskytnuta) a tudíž významově zavádějící, přikládáme písemné vyjádření našeho právního zástupce.

Read more

Villa Charles byla zařazena na ArchDaily
Villa Charles byla zařazena na ArchDaily
12 12

Villa Charles byla zařazena na ArchDaily

Náš první dokončený projekt Villa Charles byla prezentována na prestižní stránce ArchDaily, což je pro každého developera i architekta velká pocta. ArchDaily byla spuštěna v roce 2008 a snaží se přinášet čerstvé informace pro architekty o tom, co nového se stalo v jejich oboru. Příspěvky pečlivě vybírá odborná redakce složená převážně z architektů.

Read more

Podpořili jsme...
Podpořili jsme...
24 11

Podpořili jsme...

Read more

DBD Group pomáhá jít vlastní cestou
DBD Group pomáhá jít vlastní cestou
23 11

DBD Group pomáhá jít vlastní cestou

Včera 22. listopadu jsme na benefičním koncertu skupiny Laura a její tygři, který se konal v pražském Rock Café, předali symbolický šek na 100 000 Kč jako sponzorský dar občanskému sdružení Vlastní cestou.

Read more

Villa Charles vyhrála v prestižní realitní soutěži!
Villa Charles vyhrála v prestižní realitní soutěži!
07 11

Villa Charles vyhrála v prestižní realitní soutěži!

Best of Realty 2012 již zná vítěze. Na dnešním slavnostním večeru získala Villa Charles 1. místo v kategorii Best of Realty 2012 - Rezidenční projekty. Děkujeme!

Read more

Villa Charles postoupila do Best of Realty!
05 10

Villa Charles postoupila do Best of Realty!

Projekt Villa Charles byla vybrána do užšího výběru nominací pro prestižní ocenění na poli nemovitostí a developmentu Best of Realty 2012 v kategorii Rezidenční projekty.

Projekt Za Humny změnil majitele
Projekt Za Humny změnil majitele
02 10

Projekt Za Humny změnil majitele

Společnost DBD Group s úspěchem prodala projekt Za Humny novému majiteli, který co nejdříve zahájí stavbu.

Read more

Origami se již staví!
Origami se již staví!
15 08

Origami se již staví!

Stavba nekonvenčního projektu Origami byla po důkladných přípravách konečně zahájena.

Read more

Keplerka se může začít stavět!
Keplerka se může začít stavět!
30 06

Keplerka se může začít stavět!

Stavební povolení na projekt Keplerova 10 právě nabylo právní moci.

Read more

Villa Charles má nového správce
15 06

Villa Charles má nového správce

Správcem objektu Villa Charles se na základě výběrového řízení stala společnost Optimal Facility s.r.o.

První projekt DBD Group po kolaudaci!
První projekt DBD Group po kolaudaci!
01 06

První projekt DBD Group po kolaudaci!

Villa Charles prošla v uplynulých dnech kolaudačním řízením a stala se prvním dokončeným projektem společnosti DBD Group.

Read more

Územní rozhodnutí platí
25 05

Územní rozhodnutí platí

Dnešním dnem nabylo právní moci územní rozhodnutí pro projekt Za Humny.

Tým DBD vítá nového člena
01 01

Tým DBD vítá nového člena

S počátkem nového roku do společnosti DBD Group vstoupil nový projektový manažer Ing. Luděk Pilný. Pan Pilný bude mít na starosti především dohled a vedení projektu Origami.

Villa Charles už stojí
15 12

Villa Charles už stojí

Hrubá stavba Villy Charles byla v minulých dnech úspěšně dokončena a je možno začít s přípravou vnitřních rozvodů.

Projekt Keplerova 10 připraven
25 10

Projekt Keplerova 10 připraven

Přípravné práce pro nadstandardní rekonstrukci bytového domu Keplerova 10 byly v uplynulých dnech dovršeny a bylo zahájeno výběrové řízení na generálního dodavatele projektu.

Výtvarná linie byla prodána
15 08

Výtvarná linie byla prodána

Projekt Výtvarná linie byl po nabytí stavebního povolení prodán jinému developerovi.